ІІ Міжнародна конференція "ВІДКРИТА НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В УКРАЇНІ 2023"

Шановні колеги!

Державна науково-технічна бібліотека України у співпраці з TIB - Лейбніцьким інформаційним центром науки та технологій університетської бібліотеки, за підтримки Міністерства освіти і науки України запрошують взяти участь у Другій Міжнародній конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2023», яка відбудеться 26-27 жовтня 2023 року у режимі онлайн. Захід відбуватиметься у рамках Міжнародного Тижня відкритого доступу 2023 (https://www.openaccessweek.org/theme/uk).

Метою проведення Другої Міжнародної наукової конференції "Відкрита наука та інновації в Україні 2023" є обговорення практичних аспектів впровадження принципів відкритої науки та інновацій в Україні. Конференція спрямована на пошук шляхів вирішення нагальних проблем безперебійного доступу до науково-дослідницької інфраструктури, вільного доступу до результатів наукової діяльності, необхідності реформування системи оцінки наукових досліджень та пришвидшення інтеграції української науки до Європейського дослідницького простору, шляхом узгодження політик Європейського Союзу у сфері відкритої науки та форматів обміну даними. Захід є відкритим майданчиком для для обміну досвідом, ідеями та знаннями.

Цільова аудиторія

Ми раді запросити до участі у дискусії науковців, керівників та співробітників наукових установ, менеджерів інституційних репозитаріїв, керівників та виконавців науково-дослідних тем, спеціалістів у галузі ІТ-технологій, видавців наукових журналів, розробників науково-інформаційних платформ та систем, аспірантів та молодих вчених, проектних менеджерів, керівників бізнесу, співорганізаторів стартапів, членів бібліотечних асоціацій та науковців.

OSIU2023 - це форум, призначений для презентації та обговорення ідей, пов'язаних з фундаментальними або конкретними аспектами відкритої науки та інновацій. На цьому форумі обговорюються широкий спектр питань щодо формулювання та реалізації політики, наукових інфраструктур, надання послуг для практичної реалізації відкритої науки та інновацій до впливу людського фактора на забезпечення довгострокового розвитку політики відкритого доступу.

Детальніше